Näopuhastused aparaadiga ja massažiga

Kirjeldus

Kestus – 90 min

Korduste tihedus  – iga kahe nädala järel (kurss 3 korda)

Ultraheli näopuhastus – meetodi põhimõte seisneb naha mõjutamises ultraheli võnkumistega, mis jõuavad aparaadi labidakujulisele otsikule. Pärast protseduuri saavutab nahk värsket ilmet, muutub pehmeks, niisutatuks ning ühtlustub ka näojume. Vereringe paranemise ja lümfidrenaaži tagajärjel väheneb kudede paistetus. Sarvkihi paksuse vähenemine aitab aktiivsetel ainel tungida naha pinnalt paremini naha sügavamatesse kihtidesse.

Näo brushing. Inglisekeelne sõna brushing tähendab otsetõlkes “harjaga puhastamist“, nahapinna töötlemist spetsiaalsete otsikutega seadme abil, mis on varustatud harjastega. Antud meetodil on ka teine nimetus – brossaaž ning ta on üks uuemaid aparaatse naha koorimise eriliike, mille positiivne toime põhineb mitte spetsiaalsete vahendite nahale pealekandmisel, vaid nahapinna mehaanilisel töötlemisel eesmärgiga stimuleerida naha enda sisemisi ressursse.

Galvaaniline näopuhastus ehk desinkrustatsioon – põhineb elektroforeesi kasutamisel. Nahale kantakse spetsiaalset aluselist lahust ning peale seda mõjutatakse nahka püsiva elektrivooluga. Elektrivool stimuleerib lahuse sügavat tungimist pooridesse ning naharasu lahustumist. Galvanisatsiooni ajal seebitatakse rasunäärmete sekreedi koostises olevaid rasvhappeid välja. Nahapinnale moodustub seebivaht, mida saab üsna kergesti ära eemaldada.