Tingimused

Veebipoe WWW.FRESHMINT.EE omanik on JULIJA RANDMAA FIE registrikood (16696311) asukohaga Rävala pst 8, Tallinn

Müügilepingu kehtivus, teenuse- ja hinnainfo:

 Müügitingimused kehtivad Veebipoest teenuse ostmisel. Hinnad märgitud eurodes. Veebipoes müüdavate teenuste hinnad on märgitud toodete juurde. Teave teenuste kohta on esitatud Veebipoes vahetult teenuse juures.

 Tellimuse vormistamine:

Teenuse tellimisel peate: valima teie sobiva teenuse, valima kalendris külastamise kuupäeva ja kellaaja. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või maksta kohapeal. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud teenus ei ole võimalik teostada, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. Visiiti tühistada saab e-maili teel info@freshmint.ee

 Taganemisõigus:

Kui klient ei ole teenusega rahul pärast teenuse teostamise on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Teenuse tühistamiseks tuleb esitada taganemise avaldus vaba vormis ning saata see e-posti aadressile  info@freshmint.ee Avalduse kättesaamisel tagastab veebipood kõik ostja poolt lepingu alusel tekkinud kulud kohe, kuid mitte hiljem kui 14 päeva pärast. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult 3 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine:

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine:

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile: info@freshmint.ee  Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.